Op 13 november 2014 verschijnt het boek ‘Nieuwe Business Modellen; Samen Werken aan Waardecreatie’, dat gepresenteerd zal worden op een middagsymposium. Dit boek is het resultaat van drie jaar onderzoek onder leiding van Jan Jonker, Hoogleraar Duurzaam Ondernemen op de Radboud Universiteit Nijmegen.
Het boek is ontstaan op basis van crowdthinking waar ruim vijftig mensen aan meegedacht en meegeschreven hebben en waar onderzoek voor is gedaan. Het resultaat is een inspiratie- en werkboek van en voor mensen in deze tijd. Een boek waar je zelf mee aan de slag kan gaan als je plannen hebt voor een initiatief, coöperatie, bedrijf of (sociale) onderneming. Maar je kunt het ook gebruiken om een al bestaand bedrijf, organisatie of activiteit mee door te lichten.
Het platform Duurzaam Nieuw Organiseren biedt je de kans om met korting naar dit symposium te gaan. Het boek zit bij de prijs van het symposium inbegrepen. Meld je aan via deze link.
(Het programma van het Symposium Nieuwe Business Modellen op 13 november 2014 in de Domkerk te Utrecht kent een inloop vanaf 13.00 uur en het programma start om 13.30 uur en zal de gehele middag duren, inclusief workshops en een debat.)